Travelolo - Wynajmij Campera

Jeżeli lubisz być niezależny w podróży, pragniesz dotrzeć w najdalsze zakątki Europy, chcesz sam planować swoje wakacje i nie martwić się, czy w hotelu są jeszcze wolne miejsca, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Camper będzie dla Ciebie i Twojej rodziny najodpowiedniejszy.
Top
Procedura wynajmu - Travelolo
fade
3211
page-template-default,page,page-id-3211,mkd-core-1.1.1,mkdf-social-login-1.2,woocommerce-no-js,voyage-ver-1.5,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-no-behavior,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Procedura wynajmu

Travelolo / Procedura wynajmu

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Procedura wynajmu

Procedura wynajmu campera w TRAVELOLO jest banalnie prosta: rezerwacja przebiega drogą elektroniczną (preferowane) lub telefonicznie. Najemca proszony jest o wypełnienie i wysłania formularza zanajdującego się w zakładce „REZERWACJA„.

 

Przed dokonaniem rezerwacji najemca jest proszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie i jego danych osobowych. Po opłaceniu wynajmu najemca otrzyma potwierdzenie na adres E-mail.

Rezerwacja wstępna

 1. Rezerwacja wstępna drogą elektroniczną (preferowane) lub telefonicznie.
 2. Potencjalny najemca zgłasza chęć wynajęcia pojazdu poprzez wypełnienie i wysłania formularza zanajdującego się w zakładce „REZERWACJA„.

 

Najemca w ciągu 14 dni od rezerwacji wstępnej:

 1. Musi dostarczyć drogą elektroniczną kopię dowodu osobistego osoby wynajmującej pojazd oraz kopię prawa jazdy.
 2. Potwierdzić, że zaznajomił się i zaakceptował ogólne warunki wynajmu (kliknięcie lub haczyk, bez tego nie będzie można dokonać rezerwacji wstępnej).
 3. Wpłacić całkowity kwoty wynajmu, KAUCJI 5000zł, płatne przelewem najpóźniej na 14 dni przed dniem odbioru pojazdu.
 4. Istnieje też możliwość opłaty w gotówce w dniu odbioru pojazdu za wcześniejszą zgodą wynajmującego.

Jeżeli Najemca nie dopełni formalności określonych w pkt. 1., 2., 3. i 4. skutkuje to zerwaniem umowy z winy Najemcy i może spowodować przepadek wpłaty.

 

W dniu odbioru pojazdu:

 1. Wydanie pojazdu w godz. 16.00 – 20.00, pierwszego dnia najmu.
 2. Podpisanie umowy najmu i protokołu odbiorczego.

 

Zdanie pojazdu nastepuje nie póżniej niż w ostatnim dniu trwania umowy najmu.

 1. Pojazd należy zwrócić w godz. 08:00 – 10:00.
 2. Umowa najmu pojazdu kończy się podpisaniem protokółu odbiorczego.
 3. Opoźnienie w zdaniu pojazdu skutkuje karą określoną w ogólnych warunkach najmu.
 4. Kaucja zostaje zwrócona w terminie 14 dni po zakończeniu umowy najmu na konto najemcy.

 

W razie wycofania się z umowy z winy najemcy do 4 tygodni przed pierwszym dniem wynajmu, zostanie pobrana opłata w wysokości 30% ceny wynajmu. Kaucja zostanie w takim przypadku zwrócona w wysokości 100%.

W razie wycofania się z umowy z winy najemcy poniżej 4 tygodni przed pierwszym dniem wynajmu, wpłacona kwota nie zostanie zwrócona. Kaucja zostanie w tym przypadku zwrócona w wysokości 100%.

 

Camper jest wynajmowany na min. 3 doby

Zainteresowany? Sprawdź nasze ceny!